Як правильно визначити свій розмір взуття?

“Розмір у розмір”, “Маломірка” та “Взуття більшомірить” – це терміни, які використовуються для опису характеристик розмірів взуття та специфікацій, які можуть впливати на вибір правильного розміру. У цій статті ми розберемо детально кожне з понять, щоб “успішно” купувати взуття на просторах інтернету, коли приміряти його тут і зараз немає можливості.

Table of Contents

Розмір у розмір


Це вказівка, що взуття відповідає стандартній розмірній сітці, і ви можете вибирати той розмір, який зазвичай носите. Наприклад, якщо ваш звичайний розмір – 38, і взуття має позначку “розмір у розмір”, то виберіть розмір 38.

Стандартна розмірна сітка жіночого взуття в Україні

Варто пам’ятати, що різні виробники або ж моделі взуття можуть мати певні “відхилення” від цього стандарту. Зазвичай повна інформація зазначається по конкретній моделі.

Повязана данна ситуація з тим, що фабрики, які відшивають взуття, закуповують підошви у інших виробників. І саме через це бувають відмінності. Не дивуйтесь та не зліться, але можуть відмовити відшити взуття “дуже маленького” або ” дуже великого” розміру – саме через відсутність потрібної підошви у фабрики по виготовленню взуття, яку ж сама фабрика не виготовляє.

35 розмір36 розмір37 розмір38 розмір39 розмір40 розмір41 розмір
22,5 – 23 см23,5 см24 см24,5 см25 – 25,5 см25,5 см – 26 см26 – 26,5 см
розмірна сітка Українського виробника

Що ж значить коли “взуття маломірить”або “маломірка”?


Маломірка – означає, що взуття має розмір, який менший за стандартний. Якщо взуття “маломірить”, вам може знадобитися замовити на один розмір більше, ніж зазвичай носите. Наприклад, якщо ваш звичайний розмір – 37, але взуття має позначку “маломірить”, то вам потрібно замовити 38 розмір.

35 розмір36 розмір37 розмір38 розмір39 розмір40 розмір41 розмір
22 – 22,5 см22,5 – 23 см23,5 см24 см24,5 см25 см25,5 см
Стандартна Маломірна Розмірна Сітка

Маломірити взуття може й на 2 розміри! Таке трапляється не часто – але виключати з уваги не потрібно. Якщо у описі товару немає детальної розмірної сітки, але є припис “маломірить на 2 розміри” – це означає що на звичайний 37 потрібно замовити 39 розмір.

Як це, коли взуття більшомірить ?


Взуття більшомірить: Це вказівка, що взуття має розмір, який більший за стандартний. Якщо взуття “більшомірить”, вам може знадобитися замовити на один розмір менше, ніж зазвичай носите. Наприклад, якщо ваш звичайний розмір – 39, але взуття має позначку “більшомірка”, то ви можете замовити 38 розмір.

Беріть до уваги приписи “більшомірить на 2 розміри”. Аналогічно, але протилежно ситуації з маломірками. У такому випадку на Ваш 39 – потрібно буде брати 37 розмір цієї моделі взуття.

Де шукати розмірну сітку?


У більшості онлайн магазинів, кожна модель має вказану детальну розмірну сітку, якій вона відповідає.

У нашому каталозі, всі деталі знаходяться у вкладці “Інформація про товар

Також важливо правильно заміряти свою стопу, щоб з впевненістю спиратися на фактичний замір. Адже розмір взуття 36-37 бути може, в залежності від моделі. А от стопа, або 23,5 см або 24 см.

Як правильно виміряти ніжку, щоб без похибок, ми розповімо у наступній статті>>>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *